e-Learningové kurzy MAKOM


Náš autorský a lektorský tým rekvalifikačního kurzu Poradce pro výživu

Mgr. Andrea Křížová

Vyučuje na Střední zdravotnické škole v Brně v oboru Nutriční terapeut a na Vyšší odborné škole zdravotnické tamtéž. Zaměřuje se na problematiku zdravé výživy, sestavování jídelníčků, vede nutriční poradnu. V kurzu s Vámi bude mimo jiné prakticky procvičovat sestavování jídelníčků. Je autorkou e-learningového kurzu Redukční výživa.Setkáte se sní v rámci víkendového soustředění v distanční formě.

Mgr. Jana Eliášová

Je vedoucí oboru Nutriční terapeut na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické. Zaměřuje se na problematiku zdravé výživy a diabetologii. Je autorkou e-learningového kurzu Výživa v prevenci.

RNDr. Jaroslav Odstrčil

Vyučuje na Vyšší odborné škole zdravotnické v Brně v oboru Nutriční terapeut v denním i dálkovém studiu. Je autorem knih Chemie potravin, Chemie pro zdravotnické školy a Biochemie. V rekvalifikačním kurzu vytvořil obsah e-learningu Základy biochemie a fyzilogie, Základy výživy a Potravinářství, hygiena a toxikologie potravin.

Mgr.. Libor Stehlík

Je absolventem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Je autorem e-learningového kurzu Sportovní výživa.

Ing. Lenka Vymlátilová

Je absolventkou VUT v Brně, Fakulty chemické, oboru Chemie a technologie potravin a postgraduálně studuje v doktorandském studiu na Mendelově univerzitě v Brně. Absolvovala rekvalifikační kurz Poradce pro výživu v Business Link, s.r.o. a je také lektorkou STOB. Momentálně je maminkou na rodičovské dovolené, jinak ale zaměstnanec Mendelovy univerzity v Brně, kde analyzuje potraviny a spolupracuje na výuce Toxikologie potravin a Funkční potraviny. Je autorkou e-learningového kurzu Přídatné látky v potravinách.

ESF, Evropská unie, Operační program lidské zdroje, esfr, investice do rozvoje vzdělávání

BUSINESS LINK network | NETWORKING x4u cms | EDGERING webdesign © 2010